Posiadamy własne laboratorium, które prowadzi stały nadzór i badania kontrolne surowców oraz betonu towarowego. Zapewniamy stałą kontrolę jakości naszych betonów. Prowadzimy Zakładową Kontrolę Produkcji zapewniające najwyższą jakość produkcji betonu z zastosowaniem certyfikowanych urządzeń do produkcji betonu. Współpracujemy również z akredytowanym laboratorium CTB przy Politechnice Rzeszowskiej.

 

 

Laboratorium wykonuje następujące badania:
1. Projektowanie składu mieszanek betonowych.
2. Badania cech betonu:

  • pobieranie próbek do badania wytrzymałości
    betonu na ściskanie,
  • badanie wytrzymałości betonu na ściskanie,
  • badanie konsystencji betonu,
  • badanie nasiąkliwości betonu,
  • badanie zawartości powietrza w mieszance betonowej,
  • oznaczenie gęstości objętościowej betonu.


Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem
technicznym w zakresie technologii betonu.

 

 
 
Stalprzem Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 18E
37-450 Stalowa Wola
tel. (15) 842 09 51
e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl

Wytwórnia betonu:
tel. (15) 844 61 69
e-mail: abuksa@stalprzem.com.pl

NIP: 865-000-32-43
REGON: 005661634
KRS: 0000135510


facebook facebook.com/Stalprzem

Stalprzem All rights reserved © 2011-2017

Projekt i realizacja: Nado.com.pl

Stalprzem

AkceptujęKLAUZULA ZGODY
na przetwarzanie danych osobowych

Niniejszym oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stalprzem Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, przy al. Jana Pawła II 18E, tel. (15) 842-09-51, adres e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl , będącą administratorem danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania informacji na wskazany temat, a dostęp do nich będą mieli tylko upoważnieni pracownicy administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest moja zgoda. Przysługuje mi prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą w takim przypadku przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na cofnięcie zgody.

Przysługuje mi prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Akceptuję