Firma Stalprzem Sp. z o.o. produkuje beton towarowy przy użyciu najnowszego węzła betoniarskiego sterowanego komputerowo, wg normy europejskiej EN 206/1. Betony produkowane są z cementu pochodzącego z Cementowni Ożarów i Rajowiec oraz z kruszyw z Kruszgego Rzeszów.

Domieszki do betonu pochodzą z firm MC Bauchemie i SIKA. Chcąc w jak największym stopniu realizować potrzeby naszych odbiorców dostarczamy beton towarowy na plac budowy klienta.Firma Stalprzem Sp. z o.o. wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy umożliwiający zarówno dostawę jak i pompowanie betonu: 8 betonowozów firmy MAN, 3 pompy do betonu firmy Sermac o długości podawania 26, 32, 36 metrów oraz 2 ładowarki, 2 koparko-ładowarki i koparkę. Ponadto, posiadamy kotłownię kontenerową umożliwiającą podgrzewanie betonu w temperaturze powietrza do -15 stopni C. W trosce o zapewnienie najwyższej jakości parametrów betonu towarowego prowadzimy zakładową kontrolę produkcji przez zakładowe laboratorium betonu.

Każda dostawa betonu zaopatrzona jest w komputerowy wydruk WZ zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem oraz skład surowcowy mieszanki.

 

 

 

Główne produkty stanowiące specjalizację firmy:

- beton towarowy: beton standardowy od C8/10 do C30/37,
- beton specjalny: beton drogowy, mostowy, posadzkowy, hydrotechniczny, kontraktorowy,
stabilizacje i zaprawy.

 

W sprawie zapytań cenowych prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem:
+48 15 844 61 69 lub +48 604 515 466
W przypadku większych zamówień prosimy o przesłanie zapytania faksem na numer:
+48 15 842 21 23 lub e-mailem abuksa@stalprzem.com.pl

Zamówienia prosimy składać dwa dni przed terminem betonowania. Zapewnia to terminową i
nieprzerwaną realizację zamówienia. W wyjątkowych przypadkach, np. przy małych ilościach,
możliwe jest zamówienia w ten sam dzień. Przy zamówieniu betonu do pompowania lub o innych
szczególnych właściwościach prosimy o określenie żądanych parametrów.

 

 
Stalprzem Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 18E
37-450 Stalowa Wola
tel. (15) 842 09 51
e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl

Wytwórnia betonu:
tel. (15) 844 61 69
e-mail: abuksa@stalprzem.com.pl

NIP: 865-000-32-43
REGON: 005661634
KRS: 0000135510


facebook facebook.com/Stalprzem

Stalprzem All rights reserved © 2011-2017

Projekt i realizacja: Nado.com.pl

Stalprzem

AkceptujęKLAUZULA ZGODY
na przetwarzanie danych osobowych

Niniejszym oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stalprzem Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, przy al. Jana Pawła II 18E, tel. (15) 842-09-51, adres e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl , będącą administratorem danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania informacji na wskazany temat, a dostęp do nich będą mieli tylko upoważnieni pracownicy administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest moja zgoda. Przysługuje mi prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą w takim przypadku przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na cofnięcie zgody.

Przysługuje mi prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Akceptuję