Budujemy Twoją przyszłość i zaufanie

 

Firma Stalprzem Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego, usługowego oraz przemysłowego i użyteczności publicznej. Załoga firmy składa się z wyspecjalizowanej kadry technicznej oraz pracowników fizycznych. Mając doświadczoną kadrę firma prowadzi realizację obiektów budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Przez lata działalności wybudowaliśmy wiele obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej (m. in. budynek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, Inkubator Technologiczny w Stalowej Woli, hala magazynowa z budynkiem biurowym dla firmy Halmar w Stalowej Woli, blok mieszkalny przy ul. Orzeszkowej w Stalowej Woli, hala sportowa przy Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, kryta pływalnia Otylia w Janowie Lubelskim, sortownia odpadów w Giedlarowej, Biblioteka Uniwersytecka w Stalowej Woli, blok gazowo-parowy dla Elektrowni Stalowa Wola).

Przedsiębiorstwo posiada własny, w pełni skomputeryzowany węzeł betoniarski i laboratorium, które prowadzi nadzór nad jakością i badania kontrolne surowców. Na stałe współpracujemy również z akredytowanym laboratorium CTB przy Politechnice Rzeszowskiej. To wszystko umożliwia produkcję betonów wysokich klas i specjalnych: mostowych, drogowych i hydrotechnicznych. W trosce o środowisko naszą najnowszą inwestycją było uruchomienie urządzenia do recyklingu betonu, umożliwiającego odzysk wody i kruszywa oraz kotłowni kontenerowej pozwalającej na produkcję
betonu w niskich temperaturach. Nasza firma wyposażona jest również we własne zaplecze sprzętowe, w tym między innymi betonowozy, pompy do betonu, koparki, koparko-ładowarki oraz żuraw wieżowy.

Jako przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim stażem jesteśmy firmą, która wciąż dynamicznie się rozwija - czego wyrazem było przyznanie nam w 2015 roku Diamentów miesięcznika Forbes - III miejsca w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln złotych, najdynamiczniej rozwijających się w województwie podkarpackim.

Stalprzem Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 18E
37-450 Stalowa Wola
tel. (15) 842 09 51
e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl

Wytwórnia betonu:
tel. (15) 844 61 69
e-mail: abuksa@stalprzem.com.pl

NIP: 865-000-32-43
REGON: 005661634
KRS: 0000135510


facebook facebook.com/Stalprzem

Stalprzem All rights reserved © 2011-2017

Projekt i realizacja: Nado.com.pl

Stalprzem

AkceptujęKLAUZULA ZGODY
na przetwarzanie danych osobowych

Niniejszym oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stalprzem Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, przy al. Jana Pawła II 18E, tel. (15) 842-09-51, adres e-mail: sekretariat@stalprzem.com.pl , będącą administratorem danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania informacji na wskazany temat, a dostęp do nich będą mieli tylko upoważnieni pracownicy administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest moja zgoda. Przysługuje mi prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą w takim przypadku przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na cofnięcie zgody.

Przysługuje mi prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Akceptuję